محصولات موتو1

محصولات ما شامل:

روغن موتور های مخصوص خودروهای سبک و سنگین و ماشین آلات صنعتی و روانکار های کاربردی می باشد، کارخانه موتو1 با ضرفیت تولید بسیار بالای خود پاسخگویی نیاز شما عزیزان می باشد. موقتا تا توسعه خط تولید کامل کارخانه دو محصول روغن موتور 20w50 و 10w40 می باشد.

خط تولید موتو1 شامل انواع روغن موتور های 20W50، 10W40 و SAE40 و SAE50 همراه با خط تولید روغن دنده “واسکازین” روغن موتور های صنعتی مناسب موتور کشتی، قطار و ماشین آلات حفاری و روانکار های کاربردی مانند گریس می باشد.

تماما سنتتیک

روغن موتور سنتتیک روغنی است که از ترکیبات شیمیایی یا پلیمراسیون هیدروکربن‌ها تولید می‌شود، نه از تصفیه‌ی نفت خام. این نوع روغن اولین بار در موتورهای جت به‌کار گرفته شد. سنتتیک‌ها اغلب از جنس پلی‌آلفااولفین (به‌صورت مخفف PAO) هستند. موادی که از ناب‌ترین بخش فرایند شکست روغن موتور معدنی به‌دست می‌آیند.

فرمولاسیون ضد خورندگی

اغلب برای تمیز نگه‌داشتن دیواره‌ی داخلی موتور استفاده می‌شوند. این مواد، آلودگی‌های مختلف را در حالت معلق نگه می‌دارند و مانع از نشستن آنها بر روی قطعات موتور می‌شوند. در روغن موتور های موتو1 از فرمولاسیون خاصی برای جلوگیری از خورندگی و رسوب استفاده شده است.

آنتی‌اکسیدان‌ها

به‌وضوح معلوم است که از اکسیداسیون روغن و درنهایت تشکیل پدیده‌ی لجن جلوگیری می‌کند. با توجه به آنتی اکسیدان های موجود در روغن موتور های موتو1 هرگز شاهد لجن در موتور خودروی خود نخواهید بود.

01.

روغن موتور خودروهای سواری

سنتتیک و فول سنتتیک، در گرید های متنوع و مناسب با خودروی شما، شرکت موتو1 با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات موجود در کشور روغن موتور هایی را تولید می کند که کاملا با شرایط اقلیمی و آب و هوایی هر منطقه هم خوانی داشته باشد.

02.

روغن موتور های صنعتی

تولید روغن موتور های صنعتی و نیمه صنعتی مناسب موتور ماشین آلات سنگین، مانند کشتی ها، قطار ها و ماشین آلات حفاری، شرکت موتو1 موقتا خط تولید فروش روان کار های صنعتی را به صادرات و همینطور استان اختصاص داده است، اما به زودی با توسعه خط تولید، فروش به کل کشور امکان پذیر خواهد بود.

03.

روان کار ها

خط تولید روان کار های کاربردی مانند:

گریس، روغن دنده، روغن هیدرولیک و روغن ترمز تا اواخر سال جاری راه اندازی و در سبد فروش موتو1 قرار خواهد گرفت.

متن سربرگ خود را وارد کنید.

شما از محصولات موجود به هر تعداد که نیاز باشد می توانید سفارش دهید، موتو1 زمانی محصولات موجود در وب سایت را به روز می کند که ظرفیت کافی برای کل کشور موجود باشد، از همین رو محصولاتی که در توضیحاتشان دارای تیک هستند همواره در فرم درخواست به روز خواهند شد و شما ی توانید از طریق این فرم در خواستتان برای هر تعدادی که نیاز دارید ثبت کنید. درخواست شکا بعد از نهایتا 2 ساعت پردازش خواهد شد و کارشناس فروش موتو1 ظرف 24 ساعت با شما برای تحویل مرسوله و نحوه پرداخت و قیمت نهایی محصول تماس خواهد گرفت. امیدواریم از موتو1 با کیفیت لذت ببرید.