درباره ما

ما که هستیم؟

با مجموعه موتو1 بیشتر آشنا شو

ما یک گروه تجاری تولید و توزیع روغن موتور و فراورده های روان کاری هستیم که بیش از 120 کارمند فعال در کارخانه و 22 کارمند فعال در شرکت موتو1 تشکیل شده ایم.  در 2 کشور ترکیه و عراق و 4 استان در شمال غرب کشور فعالیت داریم. ما از فن آوری های پیشرفته ای در تولید روغن موتور ها استفاده می کنیم و رویکردی نوآورانه برای کمک به ساختن آینده انرژی پایدار در پیش می گیریم. دفتر مرکزی ما در استان آذربایجان غربی و شهرستان ارومیه واقع شده ، و مدیر اجرایی ما جناب آقای دکتر یوسفی هستند. استراتژی ما تقویت موقعیت خود به عنوان یک شرکت انرژی پیشرو با تأمین روغن موتور و فراورده های روانکاری به روز است. ایمنی و مسئولیت اجتماعی در رویکرد تجاری ما اساسی نقض ناپذیر است. موتو1 یک شرکت انرژی حرفه ای است که در زمینه تولید، توزیع و پالایش  تخصص دارد. دریابید که ما چگونه در حال کار هستیم تا با هم پیشرفت کنیم.

اصول اخلاقی

در موتو1، ما مجموعه ای از ارزشهای اساسی – صداقت و احترام به مشتری – را داریم که پایه و اساس همه کارهایی است که ما انجام می دهیم. لوحه اصول کسب و کار موتو1، کد رفتار و اخلاق و احترام را ترسیم می کند و به همه پرسنل در موتو1 کمک می کند تا مطابق با این مقادیر عمل کرده و از قوانین و مقررات مربوطه پیروی کنند.

استراتژی ما

استراتژی ما تقویت موقعیت خود به عنوان یک شرکت پیشرو در انرژی با تأمین نفت ، گاز و انرژی کم کربن به عنوان سیستم انرژی جهان است. ایمنی و مسئولیت اجتماعی در رویکرد تجاری ما اساسی است. شل تنها با همکاری مشترک با مشتریان ، دولت ها ، شرکای تجاری ، سرمایه گذاران و سایر سهامداران موفق خواهد شد.

سخنی از مدیر عامل شرکت موتو1

هدف ما تامین روغن موتوری با کیفیت و با قیمت مناسب است. ما می خواهیم به مصرف کنندگانمان کمک کنیم تا با قیمتی مناسب یک محصول با کیفیت را خریداری کنند و از مزایای آن بهره مند شوید. ما برای پیشرفت اساسی و سریع به سمت توسعه و بهبود کیفیت محصولاتمان تلاش خواهیم کرد و تلاش خواهیم کرد تا در شفافیت پیشرو باشیم. ما می دانیم که همه پاسخ ها را نداریم ولی قطعا به نظرات و انتقادات دیگران گوش خواهیم داد و کار خواهیم کرد. ما می خواهیم یک شرکت معتبر و با هدف باشیم. مورد اعتماد جامعه ، مورد توجه سهامداران و ایجاد انگیزه برای همه کسانی که در موتو1 کار می کنند.

D. yousefi

Sales Manager and CEO