blog img
blog img

از ما بپرسید

فرم تماس سریع

  _

  سوالات متداول در مورد روانکارها ؟

  لطفا سوالات و پاسخ های زیر را مطالعه کنید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید ، با کارشناسان موتو وان در میان بگذارید. ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

  سوالات متداول

  سوالات پرتکرار مشتریان
  چرا توانایی روغن موتور در پاکسازی مهم است؟

  تمیز نگه داشتن اجزای موتور ضروری است زیرا روغن موتور موتو وان آنها را در شرایط خوبی نگه می دارد. اگر اجزای موتور شما کثیف هستند، ممکن است روغن به خوبی موتور را روانکاری و محافظت نکند. تجمع کثیفی همچنین می تواند منجر به آسیب زودرس موتور شود. روغن موتور موتو وان برای تمیز کردن و محافظت از موتورها برای بهبود عملکرد طراحی شده است.

  چرا انتخاب روغن موتور اینقدر مهم است؟

  روغن مایه حیات ماشین شماست. در صورت استفاده از نوع نامناسب، موتور در معرض خطر افزایش سایش و خوردگی قرار می گیرد. ایجاد انسداد نیز می تواند منجر به انسداد موتور شود. با قرار دادن روغن موتو وان در موتور، می‌توانید با اطمینان به رانندگی خود ادامه دهید و احساس کنید که خودروی شما به تازگی سرویس شده است.

  آیا اگر مکرر روغن را تعویض نکنم واقعا متوجه تفاوت خواهم شد؟

  تعویض نکردن روغن به طور منظم می تواند سطح حفاظت ارائه شده در برابر سایش موتور را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. روغن موتور به عنوان یک مخزن برای انواع محصولات جانبی که هنگام سوختن سوخت تشکیل می شوند، از جمله دوده، لجن، آب و مواد اسیدی و همچنین سوخت نسوخته و نیمه سوخته عمل می کند. در عین حال، فشار وارد شده به روغن در حین کارکرد موتور، به تدریج اجزایی را که عملکرد روغن را تعیین می کنند، تخلیه می کند. تازه کردن روغن به طور منظم تضمین می کند که تعادل صحیح اجزا در روغن وجود دارد.

  همچنین مواد زائدی را که در غیر این صورت ممکن است منجر به افزایش تشکیل رسوب، خوردگی اجزای فلزی و افزایش سایش شود را حذف می کند.